Saç Simülasyonu

Konya da saç sorunları çözüm merkezi olarak hizmet veren Lifehair, aynı zamanda saç simülasyonu da yapmaktadır. Geçmişten bugüne, saç sorunu olan hastaların sorunlarına profesyonel çözümler üretmeyi ilke edinen Lifehair, saç problemleri için, saç ekiminden sonra yeni bir çözüm daha getirmiştir. Bu işlem, tıp dilinde Saç Simülasyonu, Saç Pigmentasyonu gibi kelimelerle geçse de halk arasında yaygın olarak saç dövmesi olarak bilinir.

            Saç Simülasyonu Nedir?

saç simülasyonuSaç Simülasyonu: Riskleri olmayan, ameliyatsız, acısız, kellik kapatma yöntemleri arasında en profesyonel çözümdür. Saçınızın dökülme alanına ve arzu edilen görünüme karar verildikten sonra gerçek saç kökleri ve tellerinin doğal görünümünü kopyalamak için saç derisinin epidermal seviyesine doğal mikopigmentlerin uygulanması işlemine denir. Özel olarak tasarlanmış cihazlar ile, özel olarak geliştirilmiş boyalar saç derisi bölgesine minik efektlerle uygulanır.

Saç simülasyonu bir saç ekim yöntemi değildir. Fakat saç ekimi sonrasında, daha iyi bir görüntü istenilmesi halinde saç simülasyonu ile güçlendirmeler yapılabilmektedir. Saç simülasyonu uygulanmış bir alana sonradan saç ekimi uygulanabilmektedir.

Saç Simülasyonunun Süresi?

Saç simülasyon işleminin uygulanma süresi işlem yapılacak alanın büyüklüğüne ve açıklık oranına göre değişmektedir. Ortalama 30 dk ile 3 saat arasında değişmektedir. İşlem sonrası hasta günlük hayatına hemen dönebilmektedir. Aynı gün ılık duş ile saç yıkanabilmektedir. Sonucu için saç ekiminde olduğu gibi uzun bir zaman beklemenize gerektirmeden hemen sonuç alınmaktadır.

Saç Simülasyonunu Kimler Yaptırmalı?

saç simülasyonu konya

Saç Simülasyonunu, saçında seyrelme olan kişiler, saçı tamamen dökülmüş kişiler, saçında saç kıran hastalığı olan kişiler, saç aralarında daha önceden olmuş ameliyat izleri olan kişiler, yani saçının görüntüsünden mutsuz olan herkes bu işlemi yaptırabilir. Ayrıca eski bir yöntem olarak saç ekiminde kullanılan fud yönteminde alım yapılan bölge ve ekim yapılan bölgelerde açıklıklar ve izler kalabiliyordu. Geçmişte, bu tarz sorunlar yaşayan, farklı illerde farklı merkezlerde fud yöntemiyle saç ekimi yaptıran hastaların, saç problemini gidermek için oldukça çok kullandığımız başarılı bir yöntemdir.

Saç Simülasyonuyla neler sağlanabilir?

Konya da saç simülasyonu yaptırmak için veya saç simülasyonu hakkında aklınıza takılan herşey için bizi arayabilirsiniz. Lifehair saç sorunları merkezine ulaşabileceğiniz telefon numaraları 0332 350 88 89 ve 0507 532 24 00 dir. Fiyat almak için whatsapp ile 0850 304 5433 numaralı telefona işlem yapılmasını istediğiniz bölgelerin resmini gönderebiilirsiniz.

 

Sitemizde yer alan bilgiler; Sadece bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi yerine geçmez. Her sağlık sorununda olduğu gibi saç dökülmesi ile ilgili bir sorununuz olduğunda da doktora muayene olunuz. Bu sitede yayınlanan konular sadece bilgilendirme amaçlıdır. Lifehairkonya.com hiçbir ticari kaygı gözetmemekte ve maddi yarar sağlamamaktadır. Sitemiz sağlık bakanlığı 15.02.2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliğin 26. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bilgilendirilen işlemler hakkında arşiv niteliğinde bir bilgi sitesidir.

Copyright 2020 Lifehairkonya.com - saç ekimi merkezi.