Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
konya sa� ekimi referans
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara
sac-ekimi
sac-ekimi
sac-ekimi

Saç ekimi operasyonunun ardından sonra ki süreçte, hasta saçlarını kestirmek için biraz beklemelidir. Öncelikle saç ekimi sonrasında 2 gün sonra saçlar yıkanmaktadır. Aynı zamanda bu işlem 15 gün devam etmektedir. Bu arada ilk yıkamayı mutlaka saç ekimi yaptırdığınız yerde gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Bu süreçte saç ekimi uygulaması ardından, ekim bölgesinde ve donör alandaki yani ensedeki saçlar, üç ay süre ile makas kullanarak kısaltılmalıdır. Aynı zamanda saç ekimi operasyonu sonrasında, saçlar çok kısa tercih edilirse eğer altıncı aydan sonra ustura yapılabilir. Bu operasyonun sonrasında yine altıncı aydan itibaren saçlara boya da uygulanabilmektedir. Saç ekiminden sonra önce 2 hafta içinde saçlar dökülmektedir. Elbette bu süreçte normal bir durumdur. Bu arada saçın tekrar çıkması da kişinin metobolizmasına bağlı olarak ortalama 4 ve 6 ay arasında çıkmaktadır. Hasta saçlarını normal bir saç büyümesi gibi kestirme için 4-6 ay sonrası 1 aylık süreçte saçı uzatıp kestirebilir. Bu hastaya bağlı olarak ister saçlarını uzatabilir isterse de kestirebilir. Bu süreç sonunda saç kestirmek kişiye muhakkak büyük bir mutluluk verecektir. Bir de kişi berbere gittiği zaman saç ekimi yaptırdığı fark edilmediğinde, bu daha memnun edici oluyor. Elbette bu saç ekiminin tecrübeli ekipler tarafından yapıldığı ile orantılıdır.

Genel olarak dediğimiz gibi saç ekimi yapılan alandaki saçlar ilk on beş gün boyunca uzayabilirler. Ardından saç ekim operasyonu sonucunda ekilen saçlar ilk bir ay içerisinde dökülme gösterir. Saç ekimi operasyonunda genelde ilk üçüncü ayında ekilen saçlar gözle görülür şekilde çıkmaya başlar artık. Fakat unutulmamalıdır ki bu süreç, hastanın saç kökü ve fiziksel yapısıyla da ilgili olduğu için uzun sürebilir.

Saç Ekim Merkezimizde Ön muayene ücretsizdir. Daha fazla Detaları Saç ekimi Sitemizde bulabilirisiniz.  http://www.lifehairkonya.com

Catagory in:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.