Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
konya sa� ekimi referans
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Saç Ekimi : Saç Ekim Ünitemizde, dökülen saçlarınızın eski görünümüne dönüştürme imkanı sağlayan Fue tekniği ile saç ekimi yapılmakta ve doğal görünüm elde etmeniz sağlanmaktadır.

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi: Merkezimizde; bölgesel seyrelmeler, saçkıran ya da yara izleri olan bölgelere FUE Tekniği ile yapılan ekim sayesinde daha estetik bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Saç Mezoterapisi ve P.R.P: Kendi kanınızdaki materyaller kullanılarak saç köklerinin onarılması ve güçlendirilmesi işlemi olan PRP ve saçları dökülmeye karşı dirençli kılan, saç yapısının kalitesini arttıran Saç Mezoterapisi yöntemleri de merkezimizde uygulanmaktadır.

Protez Saç : Protez saç hiçbir cerrahi işleme gerek duyulmadan,%100 garantili bir şekilde istediğimiz saçlara kavuşmanın en kolay ve en çok tercih edilen yoludur.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0507 532 24 00 numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.

Catagory in:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.