Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
konya sa� ekimi referans
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Günümüze bakacak olursak bir çok insanın saçlarından şikayetçi olduğunu görüyoruz. Bu şikayetler  kimi zaman yaş ve cinsiyet ayrımı yapmadan  rahatsız edici düzeyde olabiliyor. Saç dökülmesinin sebepleri aileden gelen genetik dökülmeler , yüksek derecede kilo alımı, düzensiz kilo verilmesi, kadınlarda hamilelik, emzirme dönemi , ilaç kullanımlarının yan etkileri, ve yaş ilerlemesi olabilmektedir. Saç dökülme nedenleri hakkında insanlar zaten birazda olsa bilgilidir. Ancak saçlarının dökülmesini önlemek konusunda sıkıntı yaşarlar. Kulaktan kulağa duyma olarak bazı bitkisel ilaçlarda çözüm aramaya kalkarlar. Fakat bu bitkilerin ne kadar sağlıklı ve zararlı olduğu tartışılır. Teknolojinin ilerlemesiyle artık kellik dönemi tarihe karışmaktadır. İnsanlar artık saç ekim merkezlerini tercih etmektedirler. Gayet hijjen, ameliyathane ortamına uygun, uzman doktorlar sayesinde gönül rahatlığıyla hiçbir acı  çekmeksizin  saç ekimi operasyonuna girebilirler.

Saç ekimi,  hastanın iki kulak arası dediğimiz dökülmeye karşı bölgelerden saçları alınarak dökülmüş bölgeye nakledilmesi ile ortaya çıkan estetik operasyondur. Saçın tam olarak alındığı bölgeler yan ve başın arka kısmındadır. Bu bölgelerdeki saçlar bireyin ömür boyu hayatında kalır ve asla dökülmez. Bu bölgelerden alınan saçlar yerlerinden çıkarılıp ekildikten sonra kesin olarak herhangi bir dökülme yaşanmaz. Bu bölgelerden alınan saçlar dökülmemeye kodlandığı için saç ekimi yapılmış bölgeye nakledildikten sonra düzenli bir biçimde çıkar ve hayatınız boyunca o saçlarla yaşarsınız. Saç gelişimi sizin nasıl beslendiğinize bakmaktadır. Eğer ki düzenli bir şekilde beslenme ve koruma sağlıyorsanız saçlarınız dökülmeye karşıdır.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0507 532 24 00 numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.

Catagory in:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.