Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
konya sa� ekimi referans
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Konya da saç sorunları çözüm merkezi olarak hizmet veren Lifehair, aynı zamanda saç simülasyonu da yapmaktadır. Geçmişten bugüne, saç sorunu olan hastaların sorunlarına profesyonel çözümler üretmeyi ilke edinen Lifehair, saç problemleri için, saç ekiminden sonra yeni bir çözüm daha getirmiştir. Bu işlem, tıp dilinde Saç Simülasyonu, Saç Pigmentasyonu gibi kelimelerle geçse de halk arasında yaygın olarak saç dövmesi olarak bilinir.

            Saç Simülasyonu Nedir?

saç simülasyonuSaç Simülasyonu: Riskleri olmayan, ameliyatsız, acısız, kellik kapatma yöntemleri arasında en profosyonel çözümdür. Saçınızın dökülme alanına ve arzu edilen görünüme karar verildikten sonra gerçek saç kökleri ve tellerinin doğal görünümünü kopyalamak için saç derisinin epidermal seviyesine doğal mikropigmentlerin uygulanması işlemine denir. Özel olarak tasarlanmış cihazlar ile, özel olarak geliştirilmiş boyalar saç derisi bölgesine minik efektlerle uygulanır.

Saç simülasyonu bir saç ekim yöntemi değildir. Fakat saç ekimi sonrasında, daha iyi bir görüntü istenilmesi halinde saç simülasyonu ile güçlendirmeler yapılabilmektedir. Saç simülasyonu uygulanmış bir alana sonradan saç ekimi uygulanabilmektedir.

Saç Simülasyonunun Süresi?

Saç simülasyon işleminin uygulanma süresi işlem yapılacak alanın büyüklüğüne ve açıklık oranına göre değişmektedir. Ortalama 30 dk ile 3 saat arasında değişmektedir. İşlem sonrası hasta günlük hayatına hemen dönebilmektedir. Aynı gün ılık duş ile saç yıkanabilmektedir. Sonucu için saç ekiminde olduğu gibi uzun bir zaman beklemenize gerektirmeden hemen sonuç alınmaktadır.

Saç Simülasyonunu Kimler Yaptırmalı?

saç simülasyonu konya

Saç Simülasyonunu, saçında seyrelme olan kişiler, saçı tamamen dökülmüş kişiler, saçında saç kıran hastalığı olan kişiler, saç aralarında daha önceden olmuş ameliyat izleri olan kişiler, yani saçının görüntüsünden mutsuz olan herkes bu işlemi yaptırabilir. Ayrıca eski bir yöntem olarak saç ekiminde kullanılan fud yönteminde alım yapılan bölge ve ekim yapılan bölgelerde açıklıklar ve izler kalabiliyordu. Geçmişte, bu tarz sorunlar yaşayan, farklı illerde farklı merkezlerde fud yöntemiyle saç ekimi yaptıran hastaların, saç problemini gidermek için oldukça çok kullandığımız başarılı bir yöntemdir.

Saç Simülasyonuyla neler sağlanabilir?

  • Kısman kel veya tamamen kel olanlarda saç çizgisi onarılabilir.
  • Saç dökülmesinin tüm seviyelerinde belirtiler gizlenebilir.
  • Daha önce saç ekiminden kaynaklanan yara izleri kamufle edilebilir.
  • Tam, genç kısa kesilmiş bir saç görünümü verilebilir.
  • Tam bir ön, yan ve/veya arka saç çizgisinin benzeri yapılabilir.
  • Yara, yanık izleri ve doğum lekelerini gizlenebilir.
  • Saç naklinin (Saç ekimi ) görsel etkisini arttırabilir.

Konya da saç simülasyonu yaptırmak için veya saç simülasyonu hakkında aklınıza takılan herşey için bizi arayabilirsiniz. Lifehair saç sorunları merkezine ulaşabileceğiniz telefon numaraları 0332 350 88 89 ve 0507 532 24 00 dir. Fiyat almak için whatsapp ile 0507 532 2400 numaralı telefona işlem yapılmasını stediğiniz bölgelerin resmini gönderebiilirsiniz.