z
Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Saçlarıyla Sorunları Olan Hastalarımıza En kısa sürede  saç ekimi ve prp uygulamalarıyla saç sorunlarını gidermekteyiz.  Merkezi Konya olan Lifehair Saç ekimi merkezi  Bir çok ilden sonra Samsun saç ekim merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Samsun Saç ekim merkezi
Samsun Saç ekim merkezi

Samsunda bulunan saç ekimi merkezimizde bulunan hizmetler :

Saç Ekimi Yöntemleri
  • Fue Saç Ekimi
  • Fut Saç Ekimi
Fue Saç Ekimi

Fue Tekniği cerrahi bisturiler kullanmadan ense bölgesinden micro motor tekniğiyle tek tek saç köklerinin çıkartılması demektir. Çapı 0,6-0,8 mm olan bu özel iğneler ile saç folikülü dokuya hiçbir zarar vermeden çıkarılmaktadır. Her bir foliküler ünite 1-2 saç kökünü içerir.

Hem verici hem de saç ekimi yapılacak alıcı alana lokal anestezi uygulandıktan sonra alınmış olan foliküller tek tek saçsız ya da seyrelmiş alana nakledilir. Deneyimli, uzman ekipler 2000 ila 3000 greft ekim yapabilmektedirler.

Hastanın ensesi çok yoğunsa ve ihtiyacı fazla ise iki gün üst üste toplam 4000 -5000 greftlik ekimler mümkündür. Ekilen saçlar ömür boyu dökülmez, özel bakım gerektirmez. Doğal ve sağlıklı saçlarınız gibi uzamaya devam eder.

*********************************

Siz Değerli hemşerilerimizi konya’da davet etmeden Samsunda saç ekimi işleminizi gerçekleştiriyoruz.  Bizlere Ulaşmak için http://www.lifehairkonya.com  web sitemizden veya   aşagıdaki numaralardan ulaşabilisiniz .
TELEFON: 0332 350 88 89
GSM : 0507 532 24 00
0507 811 7156

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.