z
Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Konya’da saç ekimi hizmeti veren Life Hair Saç Sorunları Merkezimizi ziyaret ettiniz mi?

Saçsızlığa ve saç dökülmesine çözüm mü arıyorsunuz o halde doğru adresteniz. Saç ekimi uzmalarımız tarafından hizmete açılan ofisimizi ziyaret ederek ücretsiz olarak saç ekimi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Basında Saç ekimi ve saç sorunları ile ilgili haberler şu şekilde yer almaktadır .

Saçlarınızı Çok Sık Taramayın!

Sık sık saç taramanın kellik riskini artırdığı bildirildi. İsrail’de yapılan araştırmada, saçın ne kadar fazla taranırsa o kadar fazla döküldüğü ortaya çıktı. Dökülen Saçlarınızı Kafanıza Takmayın Dökülen Saçlarınızı Kafanıza TakmayınSon yöntemler,yeni trendler,cerrahi operasyonlar hepsi daha güzel görünmeniz ve ayna karşısında kendinizi daha iyi hissetmeniz için!

Saç Dökülmesinin Nedeni Diş Çürükleri!

Saç Dökülmesinin Nedeni Diş Çürükleri! Geçmeyen cilt yaraları, deri döküntüleri, ani saç kayıpları yaşıyorsunuz ve tüm çabalarınıza rağmen bir çözüm bulamıyorsunuz. Oysaki bu tür sorunlarınız “ne de olsa ağrısı geçti dişçiye gitmeme gerek yok” dediğiniz diş çürüklerinizden kaynaklanıyor olabilir.

Kepek Giderici Doğal Çözümler! 

Kepek; saç derisi problemidir ve bitkisel uygulamalarla çözüm getirebilirsiniz. Omuzlarına dökülen beyaz taneciklerden ve saç derisindeki kızarıklık ve kaşıntıdan kurtulmak için bitkisel kür.

Genç Yaşta Kel Kalanlar Dikkat!

Genç yaşta kel kalanların ileride prostat kanserine yakalanma riskinin daha fazla olabileceği belirlendi.

Kahvaltı Yapan Erkekler Kel Olmuyor!

Kahvaltı Yapan Erkekler Kel Olmuyor!Kelliğin nedenleriyle ilgili yapılan yeni bir araştırma, insanların saçlarını kaybetmemesi için kuvvetli kahvaltı yapması gerektiğini ortaya koydu.

Life hair konya saç ekimi merkezi

Life hair saç ekimi merkezi, Konya da saç ekimi hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra başarıları ve kaliteli hizmeti sebebiyle Türkiye’den diğer illerden de hastalarına hizmet vermektedir.(Not: Konya dışından gelecek olan hastalarımızın yolculuk ve konaklama masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.