z
Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Saç ekimi’ne ihtiyacınız mı var ? Merkezi Konya da bulunan lifehair firması olarak siz degerli saç sorunları çeken hastalarımız için hizmetindeyiz.

Ne gibi bir hizmet veriyoruz ?

İzmir’de saç ekimi

hizmeti almak isteyen hastalarımız için , nasıl bir sorununuz var öncelikle bizimle  telefon yolu ile iletişime geçer ve her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. fue saç ekimi olarak hizmet veriyoruz .

FUE (Follicular Unit Extraction) yönteminde ise ekim yapılacak saç kökleri yine ense bölgesinden özel aletler ile tek tek alınırlar. Kökler teker teker çıkarıldığı için, herhangi bir dikiş koyma ve alma işlemi gerektirmez. Köklerin alındığı yerler kendiliğinden kapanır ve yerleri belli olmaz. Her bir saç kökü için çıkarılabileceği kadar kanal açılır. Elde edilen saç adalarının nakli FUT yönteminde kullanılan ile aynıdır. Saç ekiminde kullanılacak yöntem (FUT veya FUE sac ekimi ) doktor tarafından bir görüşme sonucu belirlenir.

İster FUE ister FUT hangi yöntem ile yapılırsa yapılsın kişinin sağlığı açısından, saç ekimi mutlaka hastane ortamında ve ameliyathane koşullarında yapılmalıdır. Kliniğimizde saç ekimi hastane ortamı ve modern ameliyathane koşullarında yapılmaktadır.

İzmirde bulunan saç ekimi merkezleri
İzmir saç ekimi merkezleri haritası

İzmir‘in herhangi bölgesinden bizlere ulabilirsiniz. Sizlerin yol ve otel masraflarınızı üstlenerek  merkezimize bekleriz Ön Muayenemiz ÜCRETSİZ ‘ dir.

LİFE HAİR SAÇ SORUNLARI MERKEZİ

Hizmet anlayışımızın temeli; misafirlerimizin memnuniyeti için kişiye özel çözümleri, hak ettiği saygıyı en iyi şekilde göstererek ve insani değerleri daima ön planda tutarak hizmet vermektir.
Kurumsal ve sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olup, etik çalışma ilkelerimizden ve kalitemizden, şartlar ne olursa olsun ödün vermeden hizmet anlayışımızı sürdürmek. Gelen tüm misafirlerimizi ve yakınlarını gerekli bilgilerle aydınlatmak, güven sağlamak, çağdaş, modern ve güncel yöntemlerle sorunlarına çözüm aramaktayız.
Farklı bir anlayışla karşılaşacak ve detaylarda bilimsel misyonu göreceksiniz. Her türlü sorununuza hızlı ve doğru yanıtlar alarak aydınlanacak ve alanında uzman danışmanlarımıza daha hızlı sonuca ulaşacaksınız.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ.

İletişim:
Tel: 0332 350 8889
Gsm: 0507 532 2400

Web adreslerimiz:

http://www.lifehairkonya.com/izmir-sac-ekimi

1 Comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.