z
Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Lifehair saç ekim merkezi Fut tekniği : Ensenin üst bölgesindeki arka iki kulak arasındaki sık, sağlıklı ve dökülmeme özelliği olan saç köklerinden küçük bir cerrahi yöntemle içinde canlı saç köklerinin bulunduğu şerit şeklinde bir doku parçası alınır ve estetik bir dikiş atılarak kapatılır.

Alınan bölgede ince şerit şeklinde bir iz kalır. Verici bölgeden alınan şerit şeklindeki doku birli ikili üçlü saç köklerine ayrılır. Maksimum 1300 ila 1500 greft elde edilir. Tamamen açılmış ya da seyrelmiş alanlarda cilt altına özel iğnelerle micro kanallar açılarak saç kökleri nakledilir.

Saç kökleri canlı olduğu için ekim yapılan alanda ense üzerinde nasıl uzuyorsa aynı şekilde uzar. Bu işlemin ikinci bir kez tekrarlanabilmesi için en az 6 ay süre gerektirir. Ekilen saçlar ömür boyu dökülmez, özel bakım gerektirmez. Doğal ve sağlıklı saçlarınız gibi uzamaya devam eder.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0507 532 24 00 numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.

Catagory in:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.