z
Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara
DHI, DHI TEKNİĞİ, DHI SAÇ EKİMİ TEKNİĞİ

DHI, DHI TEKNİĞİ, DHI SAÇ EKİMİ TEKNİĞİ

DHI (Direct Hair Implantation) saç ekimi yöntemini adında anlaşılacağı gibi saç grefterlerinin önceden yer açmadan direkt olarak ekilmesi yöntemidir. Türkçe olarak kalem yöntemiyle saç ekimi olarakda adlandırılabilir . Saç Ekim teknolojisinin ilk yıllarında var olan FUT Tekniği ‘nden sonra Fue Saç Ekimi geliştirilmiştir. Dhi saç ekimi 2016 yılında uygulanmaya başlanmıştır ve fue yöntemine göre daha çok ilgi görmesi beklenmektedir.

DHI saç Ekimi Nasıl Uygulanır;

DHI, DHI TEKNİĞİ, DHI SAÇ EKİMİ TEKNİĞİ
Dhi saç ekimi uygulaması ve kalemler ile yapılan saç ekimi : DHI SAÇ EKİMİ TEKNİĞİ

DHI tekniği ile her saç kökünü donör bölgeden teker teker çıkarılıp ve öncesinde hiçbir delik veya yırtık açmadan doğrudan ekim işleminin yapılmasıdır.
Bazı durumlarda saç kökleri çıkarıldıktan hemen sonra ekilmektedir, buna A Protokolü diyoruz. Diğer durumlarda çıkarma ile ekme arasında biraz zaman geçiyor, buna da B Protokolü diyoruz (Dhi Direkt Ekim).
Seanstan önce bu iki seçenekleri uzmanlarımız ile inceleyebilir ve size uygun bir ekim yapılabilir.

 

DHI Yönteminin Avantajları;

  • Bu yöntemde kullanılan saç kalemi daha ince uçlu olduğundan cm² de 120 kök gibi çok sık saç ekimi yapılabilir ve daha sık bir saç yapısına imkanı vermektedir.
  • İmplanter dediğimiz saç kaleminin ince ve özel yapısı nedeniyle yön verme kabileyeti daha yüksektir. Bu işlem ile saç ekim teknikleri daha hızlı ve sık bir biçimde yeni saçlarınıza yön verebilirsiniz.
  • Klasik Fue yönteminde olduğu gibi ekim bölgesinde kanal hazırlamaya gerek yoktur. Bu sayede var olan saçlarınız zarar görmeden yeni kökleri transfer etme imkanı verir.

DHI saç ekiminde kanal açılmadan direkt ekim yapıldığı için saç ekim yapılan bölgede kanama fazla görülmez ve fue ye göre iyileşme süreci biraz daha kısa zaman almaktadır.

Lifehairkonya.com olarak sizlere 9 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Merkezi Konya’da bulunan Ofisimizde bizi ziyaret edebilir ve ücretsiz Muayenemizden faydalanabilirsiniz. Saçınızda bulunan açıklık bölgesini
Whatsapp üzerinden 0507 532 24 00 nolu telefona bizlere gönderim sonucunda sizlerin en uygun dhi saç ekimi hizmetinden faydanlanmanızı sağlamaktayız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.