z
Aninda Fiyat Al hemen ara hair transplant center Sa� ekim Whatsapp bilgi sa� ekimi facebook iletisim
sa� ekimi whatsapp
konya sa� ekimi simdi ara

Gözde tatil beldemiz antalyada saç ekimi merkezi olan hizmet veren firma oldukca fazla ama antalya dan çıkıp saç sorunları ile ilgili ön bilgiye sahip olmak isteyen hemşerilerimize antalya saç ekimi hizmeti veriyoruz.  Sizlere öncelikle saçınızın neden döküldügü hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Saç dökülme sebebleri : Demir eksikliği: Kansızlığa bağlı, demir eksikliğine bağlı anemi saç dökülmesine neden olabilir. Ancak kendi kendinize demir içeren vitaminler almayın çünkü fazla demir de bazı hastalıklara neden olabilir. İlk olarak kan sayımı yaptırarak demir eksikliğiniz olup olmadığını öğrenin.

Tiroid: Aşırı çalışan ya da çalışmayan tiroid saç dökülmelerine neden olabillir.

Östrojen seviyesinin düşük olması: Çoğu kadın menopozdan sonra veya bu sırada saç dökülmesi sorunu yaşayabilir.

Gebelik öncesi hormon değişiklikleri: Anne adayları ilk 6 ay boyunca yaşadıkları hormonal değişimlerin sonucu saç dökülmesi sorunu yaşayabilir ancak hormonları normale döndüğünde saçlar yeniden çıkabilir.

Telogen effluvium: Uzun bir dönem içinde saçta yaygın olarak görülen incelme ve dökülmedir. Hamilelik, hastalıklar ya da stres gibi faktörler etkili olabilir.

İlaçlar ya da tedavi: Çocu ilaç ya da tedavi saç dökülmesine neden olabilir. Eğer bu tür bir durumla karşılaştıysanız doktorunuzla konuşarak tedavinizin gözden geçirilmesini isteyebilirsiniz.
Yüksek seviyede A vitamini ya da Selenyum: Eğer ihtiyacınızdan fazla A vitamini ya da selenyum aldıysanız bu tür bir son uçla karşılaşabilirsiniz.

Son olarakda Sigara saç dökülmesine neden oluyor.

 saç dökülmesi neden olur ?

Antalya saç ekimi hakkında bilgi

saç dökülmesi- antalya saç ekimi
saç dökülmesi- antalya saç ekimi

Kliniğimizde iz bırakmayana FUE yöntemi de ensede iz bırakabilen FUT yöntemi de başarıyla uygulanmaktadır. FUE yönteminde saç kökleri tek tek alınarak eksik olan bölgelere ekilirken FUT yönteminde enseden saç içeren bir deri hattı çıkarılmaktadır.

Saç sorunlarınız için en iyi saç ekimi merkezi www.lifehairkonya.com olarak  Antalya saç ekimi ve Antalya saç ekimi merkezleri olarak hizmet vermekteyiz. Uygun Fiyatlarımız ile ön muayeneler ÜCRETSİZ ‘dir.

Saç ekimi hakkında detaylı bilgi için dilerseniz iletişim formunu doldurabilir veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz. TELEFON: 0332 350 88 89          GSM : 0507 532 24 00

 

1 Comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.